Nedİr?

Derin'in dünyaya gelmesi ile patlayan babalık hormonlarının neticesi. Yıllardır kurulan yazarlık hayallerinin denemesi. Hayatın mottosu. "Tibetdiyarı " ve "Yazaşkı" bloglarına nazire.Eğlence.Sevgi.Aşk.Bilgi.Yeşilköy'den Hale,Jale ve de Lale!(Galba Bakırköy'dü?)

YASAL UYARI!

Bu blogdaki yazıların çoğu şahsıma aittir. Her ne kadar mülkiyetçi görünmesem de, fikirlerimin başkaları tarafından çalınıp, babalarının malı gibi kullanılmasını istemem. Sırf bu yüzden gül gibi şiirlerimi yayınlayamıyorum. Büyüyünce yazar olup kitap yapacam bunları.Kopyalayanı yakalarsam kızarım. Her türlü yasal yola ve çirkefe başvururum!Biline...

Şiirlerin ve yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

14 Nisan 2009 Salı

Para kazandırmıyor ama...
Önce reklamlar...

un Türkçe muadili

olarak şekil buldu. "Hareket" yerine "harekat" denmesini benim gibi birçokları yadırgadı.Olsa olsa "Ergenekon"dan etkilenmişlerdir!
İşte burada bir de forumumuz var. Özel ilgi alanım "Din-Felsefe-Psikoloji" de etkin ve yetkin olmak için kafa patlatıyorum. Amaç paylaşım tabii ki...
"hbp" yapımın derin katkıları ile "Zeitgeist Harekatı" eserleri çok yakında bu sitede!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder