Nedİr?

Derin'in dünyaya gelmesi ile patlayan babalık hormonlarının neticesi. Yıllardır kurulan yazarlık hayallerinin denemesi. Hayatın mottosu. "Tibetdiyarı " ve "Yazaşkı" bloglarına nazire.Eğlence.Sevgi.Aşk.Bilgi.Yeşilköy'den Hale,Jale ve de Lale!(Galba Bakırköy'dü?)

YASAL UYARI!

Bu blogdaki yazıların çoğu şahsıma aittir. Her ne kadar mülkiyetçi görünmesem de, fikirlerimin başkaları tarafından çalınıp, babalarının malı gibi kullanılmasını istemem. Sırf bu yüzden gül gibi şiirlerimi yayınlayamıyorum. Büyüyünce yazar olup kitap yapacam bunları.Kopyalayanı yakalarsam kızarım. Her türlü yasal yola ve çirkefe başvururum!Biline...

Şiirlerin ve yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

18 Mayıs 2011 Çarşamba

18 Mayıs itibari ile...Bahçede yılan var.Bugün evin kenarında 15 cm.lik bir yavru gördüm.Kudret öldürmek istedi.Engel oldum.İnşalllah engerek değildir.Sazlı-Ayvacık yolu muhteşem.Yol dereboyu ilerliyor.Sincapları izlemek için durdum.Çok keyifli.Ayvacık yakınlarnda, 5-6 aylık yavru bir köpeğe iki kez rastladım.Allah'ın hakkı üç.Bir daha rastlarsam sahiplenecem!Ayvacık esnafı ve halkı bir alem."Eyvah eyvah 3" adeta! Evin boya işleri bugün bitiyor. Evin manzarası çok yok ama her taraf yemyeşil!Evden çıkınca önünde deniz ve Ayvalık adaları.Sağ tarafa, köy meydanına doğru ise deniz ve Midilli.Dolunayda her ikisi de muhteşem!Deniz ve Derin geliyor.Keyifli olacak!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder